LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Allowed HTML tags
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ HTML ਟੈਗ
