LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Domain
pl: Domena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: Visit
pl: Odwiedź

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
