LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Category
fa: دسته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: صافی

en: ,
fa: ،

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Domain
fa: دامنه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی
