LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Domain
sk: Doména

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Visit
sk: Navštíviť

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Offset
sk: Ofset

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
