LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Domain
sv: Domän

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Allowed HTML tags
sv: Tillåtna HTML-taggar

en: Visit
sv: Besök

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
