LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta6) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Allowed HTML tags
bn: অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ
