LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta6) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Edit
fr: Modifier

en: Category
fr: Catégorie

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Domain
fr: Domaine

en: Allowed HTML tags
fr: Balises HTML autorisées

en: Visit
fr: Visite

en: Changed
fr: Modifié

en: Embed Code
fr: Code intégré

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.
