LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta6) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe
