LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta6) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері
