LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta6) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू
