LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta6) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Documentation
pt: Documentação

en: Edit
pt: Editar

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Domain
pt: Domínio

en: Allowed HTML tags
pt: Etiquetas de HTML permitidas

en: Visit
pt: Visitar

en: Changed
pt: Alterado
