LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta7) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
