LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta7) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Domain
sl: Domena

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki
