LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር
