LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Domain
ast: Dominiu

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML
