LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Domain
ca: Domini

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Visit
ca: Visita

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
