LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Domain
ka: დომენი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
