LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती
