LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke

en: - All -
nn: - Alle -
