Linky (8.x-1.0-alpha10) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: About
sl: O modulu
