Linky (8.x-1.0-alpha11) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
