Linky (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
