Linky (8.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
