Linky (8.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език
