Linky (8.x-1.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Destination
sv: Mål

en: Last checked
sv: Senast kontrollerad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Language code
sv: Språkkod

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
sv: Det refererade objektet (%type: %id) finns inte.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
sv: Detta objekt (%type: %label) kan inte refereras.
