Linky (8.x-1.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
