Linky (8.x-1.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Destination
ru: Место назначения

en: Last checked
ru: Посл. проверка

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: author
ru: автор

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Language code
ru: Код языка

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Follow
ru: Подписаться

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ru: Связанная сущность (%type: %id) не существует.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ru: На данную сущность (%type: %label) невозможно ссылаться.
