Linky (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Destination
fi: Kohde

en: Last checked
fi: Tarkistettu viimeksi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: About
fi: Tietoja

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Master
fi: Isäntä

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
fi: Viitattua entiteettiä (%type: %id) ei löydy.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
fi: Entiteettiin (%type: %label) ei voida viitata.

en: Revision create time
fi: Version luontiaika

en: Default revision
fi: Oletusversio
