Linky (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау
