Linky (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: author
gu: લેખક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
