Linky (8.x-1.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
