Linkychecker (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Links
eu: Estekak

en: Message
eu: Mezua

en: Error
eu: Errorea

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Error message
eu: Errore mezua
