Linkychecker (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Error
hy: Սխալ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
