Linkychecker (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Links
ro: Legături

en: Message
ro: Mesaj

en: Error
ro: Eroare

en: External
ro: Extern

en: seconds
ro: secunde

en: Error message
ro: Mesaj de eroare
