Linkychecker (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Message
tr: İleti

en: Error
tr: Hata

en: Exclude
tr: Çıkar

en: External
tr: Harici

en: seconds
tr: saniye

en: Error message
tr: Hata mesajı
