Linkychecker (2.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Links
it: Collegamenti

en: Message
it: Messaggio

en: Error
it: Errore

en: Exclude
it: Escludi

en: External
it: Esterna

en: seconds
it: secondi

en: Error message
it: Messaggio di errore
