Linkychecker (2.2.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Links
et: Lingid

en: Message
et: Teade

en: Error
et: Viga

en: Exclude
et: Jäta välja

en: External
et: Väline

en: Error message
et: Veateade

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht
