Linkychecker (2.2.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Error
bs: Greška

en: Exclude
bs: Isključi
