Linkychecker (2.2.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Links
he: קישורים

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Error
he: שגיאה

en: Exclude
he: לא לכלול

en: External
he: חיצוני

en: User agent
he: סוכן המשתמש

en: Error message
he: הודעת שגיאה
