Linkychecker (2.2.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Links
hr: Poveznice

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Error
hr: Greška

en: Exclude
hr: Isključi

en: External
hr: Eksterni

en: Error message
hr: Poruka greške
