Linkychecker (2.2.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Links
jv: Tautan

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Error
jv: Salah

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
