Linkychecker (2.2.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Error
kk: Қате
