Linkychecker (2.2.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Error
km: កំហុស

en: Error message
km: សារ​កំហុស
