Linkychecker (2.2.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Error
ml: പ്രശ്നം
