Linkychecker (2.2.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Links
mr: दुवे

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Error
mr: तृटी
