Linkychecker (2.2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Error
ne: त्रुटि

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
