Linkychecker (2.2.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Error
nn: Feil

en: seconds
nn: sekundar
