Linkychecker (2.2.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Links
ps: تړوني

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Error
ps: تیروتنه
