Linkychecker (2.2.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Links
th: ลิงก์

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: External
th: ภายนอก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
