Linkychecker (2.2.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Links
fr: Liens

en: Settings
fr: Paramètres

en: Error
fr: Erreur

en: Exclude
fr: Exclure

en: External
fr: Externe

en: seconds
fr: secondes

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Internal
fr: Interne

en: Redirect destination
fr: Adresse de redirection
